Koncentrati semen kumaric, papajinih kislin in avokadovega olja učinkovito posvetlijo kožo. Olja so bogata z antioksidanti, omega kislinami in vitamini. Dober tretma za pigmentirano, sivkasto kožo ali kožo, ki je izgubila svoj ton. Uporaba: Eno kapljico vmešajte v dnevno količino vaše najljubše kreme za obraz, pomanete med dlanmi in zmasirate kožo obraza. Lahko jo v vlažno kožo obraza vsak večer vtrete tudi samostojno. V manj kor 14 dneh boste opazili pozitivne učinke. Pretresite predenj uporabite. Primerno za vse tipe kož.

 

INCI:

CUCUMIS SATIVUS SEED OIL, CARICA PAPAYA SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL.

 

Sorodni izdelki

    Krema za okoli oči proti gubicam 15 ml Lavera
    Krema za okoli oči s koencimom Q10 nežno zgladi občutljiv predel okoli oči.
    Cena z DDV:
    12,19 €
    Booster z vitaminom C 30ml Novexpert
    Booster z vitaminom C. Izjemno koncentriran vitaminski koktejl!
    Cena z DDV:
    52,50 €
    Rastlinska zobna pasta Ajurdent-mild 75ml MAHARISHI
    Ajurvedska zobna pasta milejšega okusa.
    Cena z DDV:
    5,76 €
    Napro kremica 60g
    Napro krema vsebuje progesteronu podobne snovi, ki pripomorejo k rlajšanju nekaterih simptomov, povezanih s pomanjkanjem progesterona!
    Cena z DDV:
    45,60 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obiskanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih