Zeliščni namaz z paradižnikom, 180 g, Zwergenwiese

Zeliščni namaz z paradižnikom, 180 g, Zwergenwiese

Veganski namaz z zelišči in paradižnikom iz Zwergenwiese je brez glutena in kvasa. Za razliko od mnogih drugih veganskih namazov, ki so narejeni iz soje ali volčjega boba, so tukaj pretlačena sončnična semena osnova za kremni namaz. Poleg na soncu zorjenega paradižnika tudi številna aromatična zelišča dajejo temu namazu značilen mediteranski okus: zeliščna mešanica vsebuje rožmarin, origano, baziliko, timijan, pa tudi krešo in jurčke. Preprosto nebeško! Izdelek uživajte na svežem ali hrustljavo popečenem kruhu ali kot zeliščni dip za zelenjavo.
Pinterest
Šifra:
8428
Cena z DDV:
2,95 €
Zaloga
Ni na zalogi
Obvesti me ko bo izdelek na zalogi:

Sestavine:

paradižnikova mezga* 29% enostavno koncentrirana, sončnična semena* 17%, paradižnik* 15%, sončnično olje*, voda, limonin sok* iz koncentrata limoninega soka*, jabolčni gosti sok*, kamena sol, čebula*, SOJINA omaka* (voda, SOJA*, morska sol), mešanica zelišč* 1% (paradižnik*, rožmarin*, čebula*, origano*, bazilika*, timijan*, česen*, semena kreše*, jurčki*, krompirjev škrob*, paprika*, poper*). *=iz kontrolirane ekološke pridelave.

Povprečna hranilna vrednost za 100g: energijska vrednost: 1389kJ/336kcal; maščobe: 32g(od tega nasičene maščobne kisline: 2,7g); ogljikovi hidrati: 6,1g(od tega sladkorji: 4,1g); vlaknine: 2,2g; beljakovine: 4,9g; sol: 1,5g.

Poreklo: Kmetijstvo EU/izven EU. Proizvaja: Zwergenwiese Naturkost GmbH, Langacker 1, D-24887 Silberstedt, Nemčija.

Uporabno najmanj do datuma odtisnjenega na pokrovu. Po odprtju hranite v hladilniku 6-8⁰C in porabite v nekaj dneh. Vegansko.

 

Uvoznik:

 

HRAM NARAVE, Sanja Golob s.p.

Šmihelska cesta 2

3330 Mozirje

Sorodni izdelki

    Konopljino olje 250 ml Pečarič
    Konopljino olje naše oljarne proizvajamo s hladno stiskanim postopkom. So nefiltrirana in nerafinirana kar botruje k mogim prednostim. Olje ohranja vsebnosti mineralov in vitaminov, je temnejše zelenkaste barve, odličnega okusa in združuje mnoge pozitivne učinke. Olje pridelujemo iz semen konoplje iz ekološke pridelave.
    Cena z DDV:
    14,90 €
    Vege eko pleskavica 200g Vege & Dobro
    Zmes za pleskavico-polpete. Mojstrsko začinjena, takoj pripravljena, prijazno vam in naravi.
    Cena z DDV:
    2,89 €
    Himalajska sol mleta nejodirana 1kg BioLux
    Mleta kristalna sol izpod območja Himalaje, fino mleta, premium kvalitete, ni jodirana, pakirano v Sloveniji.
    Cena z DDV:
    2,50 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obiskanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    S klikom na POTRDI soglašate z uporabo piškotkov na naših straneh.Potrdi Več o piškotkih